Czy dźwięki w tle podczas nauki to dobry pomysł?

Agata/ Luty 9, 2018

Tak!

Dźwięki w tle podczas nauki to dobry pomysł, o ile są takie, które nas nie rozpraszają, tworzą miłe i stymulujące tło. Dawno temu zauważyłam, że nie umiem uczyć się w ciszy – najbardziej służy mi stukot pociągu, gwar kawiarni albo dźwięki natury. Dziś z radością dzielę się swoimi ulubionymi i przetestowanymi stronami albo „utworami”, dzięki którym udaje mi się skupić. Nawet jeśli nie wykorzystacie ich do nauki, mogą przydać się w innych okolicznościach.

NOISLI
www.noisli.com

dźwięki w tle podczas nauki noisli

Świetne narzędzie do personalizacji dźwięków tła. Do wyboru mamy: deszcz, grzmoty, wiatr, śpiew ptaków, szum liści, strumień, morze wychodzące na brzeg, kapiącą wodę, trzaskające ognisko, dźwięki leniej nocy, kawiarniany gwar, hałas pociągu, buczenie wiatraka i trzy dość nietypowe – biały szum, różowy i brązowy. Każdy z wyżej wymienionych elementów możemy jednocześnie włączyć, pogłośnić lub ściszyć. Po połączeniu z kontem na facebooku mamy możliwość zapisania 5 ulubionych motywów.

YOUTUBE

Dla każdej osoby stęsknionej za kontaktem z przyrodą. Youtube oferuje nam szeroki wybór mixów – od deszczu, przez burzę, szum drzew i ćwierkanie ptaków. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wrzucam moje ulubione.

 

 

 

 

 

YOUTUBE – LIVE STREAMING:

LISTA DO POBRANIA:

dźwięki w tle podczas nauki lista